Ekonomi Gazetecileri Derneği

Anket

Web sitemizi beğeniyor musunuz?

Tüm Anketler

Çok Okunanlar

EGD Duyuru- Bir yanlış uygulama daha...

EGD Duyuru- Bir yanlış uygulama daha...

Tarih 24 Ocak 2012, 18:19 Editör Duygu Tekci

23 Ocak 2012'de bir inşaat firması 40'ncı yılı nedeniyle düzenlenen basın toplantısına katılanlardan isimlerini yazdıranlarlar arasında ev için çekiliş yapmıştır.

Sevgili EGD üyeleri
 
23 Ocak 2012’de bir inşaat firması 40’ncı yılı nedeniyle düzenlenen basın toplantısına katılanlardan isimlerini yazdıranlarlar arasında ev için çekiliş yapmıştır. Uygulamaya ilişkin üyelerimizden büyük tepki geldi. Ayrıca toplantıya katılan ekonomi muhabiri arkadaşların çekilişe katılmadığı öğrenilmiştir. Bu tür uygulamaları kınıyor ve bir daha tekrar etmemesini diliyoruz.
 
EGD Yönetim Kurulu
NOT: Konuyla ilgili davet metni aşağıdaki gibidir.
MAKROM İNŞAAT’TA BABADAN OĞULA DEVİR
40 YILLIK SERÜVENDE DEĞİŞİM RÜZGARLARI BAŞLADI !
 Türkiye’nin en eski inşaat firmalarından biri olan İs-ba inşat İshak Bakırcı’nın oğlu Makrom Yapı Lütfü Bakırcı’dan çığır açacak bir indirim ! Makrom Yapı, 23 Ocak Pazartesi günü vereceği davete katılan ve MakromCity projesinden ev almak isteyen  tüm davetlilerine 40. Yılında %40 indirimle 40 daire fırsatı sunuyor.
 
Makrom Yapı, geçtiğimiz Mart ayında MakromCity projesi ile görücüye çıkmış ve sektördeki yeni ismi ile hızlı bir şekilde yola devam etmeye başlamıştır. Türkiye’nin pek çok bölgesinde de yeni projeleri hayata geçirmeyi hedefleyen Makrom Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı, Şubat ayında lansmanını yapacağı  Estanbul ve Mart ayında lansmanını yapacağı My Es Garden gibi yeni projelerinden de Pazartesi günü vereceği davette bahsedeceğini bildirdi.
23 Ocak Pazartesi günü gerçekleşecek olan davete, sanat, siyaset ve iş dünyasından pek çok ünlü isim katılım gösterecek.. Gerçekleşecek davette yeni projelerden bahsedilirken, Makrom Yapı’nın ve 40 yıllık sektör deneyiminin babadan oğul’a devrine de şahitlik edeceğiz. Makrom Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı, babasından devraldığı 40 yıllık tecrübe mirası ile 2012’de sektörde çok daha hızlı ilerleyeceklerini ve yeni nesil işlere imza atacaklarını belirtti.  
 
Makrom Yapı hakkında;
 
1972 yılında is-ba adıyla inşaat sektöründe faaliyete başlayan İshak Bakırcı, uzun yıllar kamu sektörünün önemli inşaat taahhütlerini gerçekleştirmiştir. İshak Bakırcı’nın gerçekleştirdiği çalışmaların ardından Lütfü Bakırcı, inşaatçılık mesleğini babadan oğul’a devralarak, Makrom Yapı markası adı altında sürdürme kararı almıştır. Makrom Yapı,  kuruluşuyla birlikte ilk büyük toplu konut projesi olan MakromCity’i hayata geçirerek hızla yol almaya başlamıştır. Bu esnada İstanbul’un çeşitli semtlerinde proje yapımları da devam etmektedir. Şubat ayında lansmanı yapılacak olan yeni proje ile de sektörde ses getirmeyi hedefleyen Makrom Yapı, aynı zamanda Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde de proje hazırlıklarını sürdürmektedir.
 
 
*Makrom Yapı’nın 23 Ocak Pazartesi günü gerçekleşecek davetine katılımı ile ilgili lütfen irtibata geçin.
 
 *Otobüs kalkış yer ve saatleri;
 
Taksim AKM önü saat                        ;13.30
Mecidiyeköy Cevahir AVM önü saat    ;14.00
 
Detaylı bilgi için;
Özge KIRKPINAR
GSM: 0536 211 7122

Bu haber defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi Servisi

Ekonomi basını "EGD Yılbaşı Buluşması"nda bir araya geldi

Ekonomi basını Ekonomi Gazetecileri Derneğinin (EGD) geleneksel "Yılbaşı Buluşması"nın 12'ncisi Türkiye İhracatçılar Meclisi (...

EGD’den Türkiye’ye ziyaret

EGD’den Türkiye’ye ziyaret Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) Başkanı Celal Toprak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Türkiye Gazetesi’ni ziyaret etti.

Sitede Ara


Gelişmiş Arama

Son Yorumlananlar

    Başarı Ödülleri Şartnamesi | Ekonomi Servisi | Basından Haberler | Etkinliklerimiz | EGD Duyurular | Üyelerden Haberler | Eleman Arayanlar | İş Arayanlar | Bize Ulaşın | Zirve Dergisi | 
    Yasal Uyarı  |  Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi  |  Yazarlık Başvurusu
    Tüm hakları saklıdır 2009 © - Ekonomi Gazetecileri Derneği